Niezależnie od tego, czy rozważasz karierę w dziale kadr i płac, czy po prostu szukasz edukacji na ten temat, ważne jest, aby wybrać kurs, który pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Na szczęście istnieje wiele doskonałych kursów online dostępnych do wyboru, w tym niektóre, które pomogą Ci stać się profesjonalistą HR.

Zarządzanie zasobami ludzkimi: HR for People Managers Specialization by Coursera

Podejmowanie kursów zarządzania zasobami ludzkimi online może być dobrym sposobem na poszerzenie swojej wiedzy. Niektóre z najlepszych kursów są prowadzone przez wiodące uniwersytety i są przystępne – fragment ten jest autorstwa redaktora strony serwisagdwadowice.pl. Możesz wybierać spośród profesjonalnych certyfikatów przeznaczonych dla nowych specjalistów HR lub dla pracowników wyższego szczebla.

Dowiesz się, jak zarządzać pracownikami w miejscu pracy. Kursy te obejmują również takie zagadnienia, jak zatrudnianie, zarządzanie wydajnością i kompensacja. Są to ważne umiejętności dla każdego specjalisty HR. Stworzysz również zestaw narzędzi najlepszych praktyk, które możesz wykorzystać do zarządzania pracownikami.

Dowiesz się, jak stworzyć skuteczną ocenę wyników pracy i określić jasne oczekiwania. Dowiesz się również, jak zarządzać pracownikami w kontekście prawnym. Udział w tych kursach może poprawić Twoją karierę zawodową.

Ten kurs zarządzania zasobami ludzkimi jest prowadzony w formie konferencji internetowej i zawiera notatki z wykładów oraz zadania. Za jego ukończenie otrzymasz również kredyt stopnia. Można go ukończyć w ciągu 24 godzin. Zapisanie się na kurs jest bezpłatne.

Program Coursera HR for People Managers Specialization posiada moduły dotyczące zatrudniania, zarządzania wydajnością i oceniania pracowników. Zawiera projekt capstone, który pozwala studentom zastosować swoją wiedzę w rzeczywistej sytuacji. Można również zdobyć Certyfikat za ukończenie specjalizacji.

Ten kurs HR z Massachusetts Institute of Technology (MIT) to świetny sposób na poznanie historii „chodzenia do pracy” i najlepszych strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Dowiesz się również o stosunkach pracowniczych i pracy, odszkodowaniach i organizacyjnej adaptacji do stresu.

Administrative Human Resources for Beginners by Udemy

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy profesjonalistą HR, musisz wiedzieć, jak radzić sobie z zasobami ludzkimi. Istnieje kilka różnych programów szkoleniowych HR, które mogą pomóc Ci poznać różne aspekty branży HR.

Jednym z najlepszych kursów HR dla początkujących jest kurs Administrative HR for Beginners firmy Udemy. Ten kurs bada wiele aspektów zasobów ludzkich od rekrutacji i zarządzania wydajnością do szkolenia i zgodności. Obejmuje on szeroki zakres tematów, w tym jak korzystać z witryn z ofertami pracy, aby znaleźć wielkie talenty. Kurs zawiera godzinę wideo na żądanie oraz trzy artykuły do pobrania. Po ukończeniu kursu można zdobyć certyfikat.

Innym najlepszym kursem HR dla początkujących jest HR Foundation Course, który jest oferowany przez profesora Uniwersytetu Colorado, Wayne’a Cascio. Kurs obejmuje takie tematy, jak techniki przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, zatrudnianie kandydatów i ustalanie strategii płatności. Oprócz filmów z kursu, masz do dyspozycji również quizy praktyczne do wypełnienia.

Kurs Human Resource Body of Knowledge (HRBOK) jest oferowany jako seria kursów indywidualnych. Został zaprojektowany tak, aby służyć jako przewodnik dla studentów przygotowujących się do egzaminu HRBOK. Jest on oferowany w dwóch różnych formatach, w tym jako samodzielny kurs online i prowadzone przez instruktora wirtualne klasy.

The Wharton School at the University of Pennsylvania (UPenn) oferuje bezpłatny kurs online dotyczący zasobów ludzkich. Kurs obejmuje wykłady wideo i progresywne materiały kursowe. Dodatkowo, studenci otrzymują cyfrowy certyfikat po ukończeniu kursu.

Human Resources Professional with Payroll and Practice Management by Golden State University

Uzyskanie przyspieszonego stopnia Human Resources jest świetnym sposobem na zdobycie solidnej wiedzy na temat pracy i sposobów rozwiązywania codziennych problemów biznesowych. Studenci uczą się zarządzać zespołami i rozwijać strategie, które dają wyniki. Program uczy również studentów, jak rozwiązać wspólne wyzwania w miejscu pracy, w tym te związane z pracy i stosunków zarządzania, odszkodowań i świadczeń, relacji pracowniczych i kwestii prawnych.

MS w Administracji Zasobów Ludzkich jest doskonałym wyborem dla przyspieszonego magistra zasobów ludzkich online. Ten program uczy studentów, jak poprawić zdolność do zatrudnienia swoich organizacji i pomóc im w rozwoju. Studenci rozwijają również umiejętności przywódcze niezbędne, aby stać się uznanymi liderami. Program jest nauczany przez nauczycieli z rzeczywistym doświadczeniem w dziedzinie HR.

Program HR Professional with Payroll and Practice Management przygotowuje studentów do egzaminu certyfikacyjnego HRCI’s Professional in Human Resources (PHR). Studenci rozwijają również kluczowe umiejętności w zakresie HR, takie jak zaangażowanie zespołu, struktury organizacyjne i techniki zarządzania personelem. Kursy te mogą być ukończone online lub osobiście.

Program oferuje również studentom możliwość ukończenia profesjonalnego projektu. Ten projekt może obejmować tworzenie portali świadczeń, prowadzenie programów wellness i rozwijanie analityki danych w celu poprawy wydajności. Ten program jest idealny dla administratorów HR, którzy chcą awansować w swojej karierze zarządzania.

MBA z koncentracją zarządzania zasobami ludzkimi oferowaną przez Baker College ma na celu pomóc uczniom rozpoznać i rozwiązać unikalne wyzwania stojące przed specjalistami ds. HR. Program nauczania oparty jest na aktualnych potrzebach HR. Studenci rozwijają również umiejętności przywódcze, opracowują strategie, które dostarczają wyników i wzmacniają komunikację.

Certyfikacja Senior Professional in Human Resources (SPHR) przez HRCI

Zaprojektowany dla doświadczonych specjalistów HR, certyfikat Senior Professional in Human Resources (SPHR) przez HRCI wskazuje na opanowanie strategicznych aspektów zarządzania zasobami ludzkimi. Kandydaci SPHR posiadają dogłębne zrozumienie wszystkich dyscyplin HR. Jest to powszechnie uznawany poziom ekspercki.

Certyfikacja SPHR jest oparta głównie na doświadczeniu, a egzamin jest oferowany przez cały rok w centrach testowych Pearson VUE. Do zdania egzaminu wymagany jest wynik 500 punktów na 700 możliwych. Aby przygotować się do egzaminu, należy przestudiować aktualne trendy i najlepsze praktyki. Ważne jest również, aby zrozumieć kwestie biznesowe poza funkcją HR.

Kandydaci do certyfikatu SPHR muszą mieć co najmniej siedem lat doświadczenia w pracy w zasobach ludzkich na poziomie profesjonalnym. Doświadczenie to może być zdobyte poprzez uzyskanie tytułu licencjata lub doświadczenie zawodowe. Kandydaci muszą również potwierdzić, że przeczytali Podręcznik Certyfikacji HRCI.

Egzamin certyfikacyjny SPHR jest trzygodzinnym testem, który sprawdza wiedzę kandydatów z zakresu zasobów ludzkich. Składa się ze 150 pytań wielokrotnego wyboru i 25 pytań pretestowych. Podawany jest w komputerowych centrach testowych na całym świecie.

Na stronie internetowej HRCI znajduje się kompleksowy przewodnik po kursie. HRCI prowadzi również listę sprawdzonych dostawców usług przygotowujących do certyfikacji. Aby rozpocząć proces aplikacji, kandydaci muszą założyć konto na stronie HRCI. Następnie muszą podać swoje kwalifikacje i złożyć wniosek wraz z opłatą. Jeśli kandydaci zostaną zatwierdzeni, mogą zaplanować test w ciągu sześciu miesięcy.

HR PayRoll Center Certyfikacja online przez HR PayRoll Center

Na szczęście, to krótki spacer do HR Payroll Center, a.k.a. HRTC, dla niewtajemniczonych. Centrum zapewnia kompleksową obsługę w zakresie potrzeb kadrowych i możesz liczyć na to, że znają się na rzeczy. Możesz oczekiwać, że znajdziesz tam całą gamę rozwiązań kadrowych, od płac do świadczeń, do ubezpieczeń i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem, członkiem wydziału czy absolwentem, HRTC może pomóc Ci w pełni wykorzystać czas spędzony na UW.

Centrum Płacowe HR może pomóc Ci w nawigacji po Twoich potrzebach kadrowych, a najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest konsultacja z jednym z ich ekspertów. Z ich pomocą, możesz wprowadzić swój dział kadr na właściwe tory, a Twój dział kadr na właściwą drogę do sukcesu. Ich rozwiązania HR są kompleksowe, elastyczne i opłacalne. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrudnić nowego pracownika, zastąpić pracownika, czy usprawnić swój dział HR, HRTC może pomóc. Niezależnie od tego, czy szukasz planu świadczeń pracowniczych, pakietu zdrowotnego i świadczeń, usługi płacowej, czy rozwiązania w zakresie administracji świadczeń, HRTC może pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z czasu spędzonego na UW.

Humber Kurs kadr i płac

Zdobycie wykształcenia w Humber Kurs kadr i płac jest godnym dążeniem dla każdego, kto jest zainteresowany satysfakcjonującą karierą w dziale zasobów ludzkich. Oprócz wymaganego programu nauczania, będziesz miał dostęp do bogatej sieci liderów branży. Kolegium posiada również hub łącznika społeczności, w którym można znaleźć zasoby związane z twoim kierunkiem studiów.

Humber College oferuje podyplomowy kurs zarządzania zasobami ludzkimi, a także Graduate Certificate in Human Resource Management. Oprócz tych kursów możesz zdecydować się na ukończenie programu edukacji kooperacyjnej. W tym czasie zdobędziesz doświadczenie i wiedzę w świecie rzeczywistym, a także duży kredyt w college’u. Możesz również zdecydować się na udział w projekcie badawczo-rozwojowym.

Program studiów został opracowany w taki sposób, aby zapewnić studentom praktyczne umiejętności i wiedzę niezbędną do awansu w hierarchii zarządzania zasobami ludzkimi. Jako dodatkowy bonus, będziesz miał okazję spotkać się z ekspertami branżowymi i zdobyć cenny wgląd w najnowsze technologie HR. Oprócz wymaganych zajęć, college oferuje również wiele zajęć pozalekcyjnych i wydarzeń społecznych. W rzeczywistości, college ma najwyższy wskaźnik zatrudnienia spośród wszystkich kanadyjskich uniwersytetów. Wśród innych godnych uwagi atrybutów, college przyjmuje również studentów z częściowymi stopniami uniwersyteckimi. W rzeczywistości, college pozwala na dwie zaległości dla stopnia trzyletniego i cztery dla stopnia czteroletniego.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *